2e32997b8321b63e9adf59bb4e00dc45.jpg

Pro-Dental

Nasz gabinet powstał z myślą o zapewnieniu Państwu kompleksowej opieki stomatologicznej wysokiej jakości, zgodnej z najnowszą wiedzą. Pomagamy naszym Pacjentom odzyskać zdrowy i piękny uśmiech bez bólu i stresu, w przyjaznej atmosferze. 

Galeria

  • Brak zdjęc
Brak zdjęc
województwo
lubelskie
miejscowość:
Lublin
adres:
ul. Kaprysowa 2
tel:
81 740 61 09
adres profilu:
www.pro-dental.medicoland.pl
godziny i dni otwarcia:
10-19
rodzaj jednostki
gabinet stomatologiczny
Umowa z NFZ:
nie
Oddzielne sale:
tak
TV:
nie
Płatność kartą:
tak
NAPISZ DO NAS! przejdź do strony
Od: Lipiec 11, 2013    2372 odsłony  25 rekomendacji    Rekomenduję!

Personel

Opis

Oferujemy możliwość rejestracji ONLINE przez portal ZnanyLekarz.pl, pod tym adresem: http://znanylekarz.pl/hanna-zielinska2/stomatolog/lublin

Specjalizujemy się w usługach protetycznych. Protetyka zajmuje się odbudową brakujących zębów, rekonstrukcją zębów bardzo zniszczonych oraz poprawianiem kształtu i koloru zębów, które tego wymagają. Uzupełnienia protetyczne mogą być montowane na stałe na zębach pacjenta lub na implantach, bądź też w postaci ruchomej (wyjmowane).

Oferujemy możliwość rejestracji ONLINE przez portal ZnanyLekarz.pl, pod tym adresem: http://znanylekarz.pl/hanna-zielinska2/stomatolog/lublin

Specjalizujemy się w usługach protetycznych. Protetyka zajmuje się odbudową brakujących zębów, rekonstrukcją zębów bardzo zniszczonych oraz poprawianiem kształtu i koloru zębów, które tego wymagają. Uzupełnienia protetyczne mogą być montowane na stałe na zębach pacjenta lub na implantach, bądź też w postaci ruchomej (wyjmowane). Uzupełnienia ruchome to różne rodzaje protezy, utrzymują się one na zębach za pomocą klamer lub systemu zatrzasków, zasuw lub rygli. Kolejne z nich to protezy tzw. osiadające, które utrzymują się w ustach, poprzez „ przyssanie się” do błony śluzowej. Szczegółowo wykonujemy następujące uzupełnienia:

- UZUPEŁNIENIA STAŁE:

MOST - Uzupełnienie protetyczne, którego podparcie osadzane jest w sposób trwały na filarach,którymi mogą być zęby naturalne lub implanty. Most stosowany jest w celu uzupełnienia braków w łuku zębowym. Uzupełnianie to, ma na celu przywrócenie funkcji żucia, estetycznego wyglądu oraz prawidłowej wymowy. Zapobiega również „przesuwaniu się” zębów.

KORONY - Uzupełnienia oparte na zębach własnych pacjenta lub na implantach. Pozwalają odbudować zęby zniszczone lub poprawić niezadowalający kształt lub kolor zębów własnych.
- Korony porcelanowe (pełnoceramiczne) są bardzo estetyczne, stosuje się na zęby przednie. Najważniejsze zalety tych uzupełnień to estetyka oraz wytrzymałość. Dają możliwość odtworzenia cech przezierności szkliwa oraz naturalnych refleksów świetlnych. Ząb z koroną pełnoceramiczną jest niemal nie do odróżnienia od naturalnego zęba.
- Korony porcelanowe na tlenku cyrkonu (biała baza pod porcelaną) wykonywane według najwyższych standardów, spełniają warunki estetyczne i wytrzymałościowe. Mogą być stosowane zarówno na zęby przednie jak i boczne.
- Korony porcelanowe na stopie złota to rodzaj koron polecany dla osób z uczuleniem na metale nieszlachetne.
- Korony ceramiczne na podbudowie stalowej - zapewnia bardzo dużą wytrzymałość mechaniczną. Zaleca się stosować je do uzupełnień zębów bocznych.

- UZUPEŁNIENIA RUCHOME:

PROTEZY - Uzupełnienia protetyczne niemontowane w postaci ruchomej (wyjmowane). Uzupełniają braki zębowe.
- Protezy osiadające częściowe lub całkowite, wykonane z akrylu lub elastyczne
- Protezy szkieletowe, posiadające konstrukcję metalowo- akrylową. Charakteryzują się ograniczoną płytą protezy na podniebieniu
- Protezy szkieletowe „bezklamrowe” - są zaopatrzone w system zatrzasków lub rygli, które pozwalają na rezygnację z widocznych elementów metalowych (klamer i podparć)

Wykonujemy również protezy z tworzywa Vitaplex, który jest nowym standardem dla jakości protez całkowitych. Jego zaletami są dwukrotnie większa wytrzymałość mechaniczna, delikatność, lekkość, duży komfort w użytkowaniu protez. Nie wywołuje podrażnień śluzówki i reakcji alergicznych. Jednolita struktura materiału zapobiega odkładaniu się płytki nazębnej oraz rozwojowi bakterii i grzybów.

- INNE:

LICÓWKI - Cienkie nakładki powlekające przednią część zęba. Wykonane są z niezwykle wytrzymałego, półprzezroczystego materiału - porcelany o wyglądzie zbliżonym pod względem koloru oraz wrażenia dotykowego, do naturalnego szkliwa zębów. Mimo tej niewielkiej ingerencji, licówki pozwalają osiągnąć spektakularne efekty. Można je stosować u Pacjentów w różnych grupach wiekowych. Oprócz tego, że wyglądają doskonale, są bardzo trwałe i nie mają negatywnego wpływu na dziąsła.

WYBIELANIE LAMPĄ ZOOM - Wybielanie zębów to proces, polegający na rozjaśnianiu plam obecnych w szkliwie i zębinie. System ZOOM zawiera żel wybielający, oparty na 6 % stężeniu nadtlenku wodoru, który po nałożeniu na zęby, jest aktywowany światłem lampy Zoom. Pełen zabieg trwa około półtorej godziny. Pierwsza część to przygotowanie Pacjenta do zabiegu, druga to faktyczne wybielanie składające się z czterech 15-minutowych sesji. Stopień uzyskania bieli jest indywidualny.

ENDODONCJA - (leczenie kanałowe) w dużym uproszczeniu polega na usunięciu zainfekowanej lub martwej miazgi z komory i systemu kanałowego korzeni zębów, mechanicznym i chemicznym opracowaniu tego systemu, a następnie szczelnym wypełnieniu materiałami specjalnie do tego celu przeznaczonymi.

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA - Stomatologia zachowawcza jest to dział stomatologii, zajmujący się profilaktyką próchnicy zębów oraz leczeniem powstałych ubytków próchniczych. Jej głównym zadaniem jest troska o utrzymanie zębów naturalnych, poprzez stosowanie właściwych metod odtwarzania ich struktury i przywracania fizjologicznej funkcji.

PROFILAKTYKA - Odgrywa istotną rolę w zapobieganiu próchnicy, chorobom przyzębia oraz innym chorobom zębów i jamy ustnej. Profilaktyka stomatologiczna to podstawa dbania o zdrowe i mocne zęby, a co za tym idzie, piękny uśmiech i doskonałe samopoczucie każdego Pacjenta. W tym zakresie oferujemy:
- Scaling - profesjonalny zabieg profilaktyczny, polegający na usunięciu złogów kamienia nazębnego, przyczyniającego się do powstawania próchnicy oraz parodontozy. Zabieg wykonywany jest przy pomocy specjalnego urządzenia ultradźwiękowego. Pozwala na utrzymanie prawidłowego stanu higieny jamy ustnej, dlatego jego wykonywanie poleca się powtarzać średnio raz na pół roku. Po zabiegu usunięcia kamienia często wykonywane jest lakierowanie zębów.
- Lakierowanie (fluoryzacja) polega na pokrywaniu powierzchni zębów lakierami zawierającymi duże stężenie fluoru. Zabieg wzmacnia zęby i redukuje próchnicę aż do 75%. Lakierowanie stosowane jest głównie w profilaktyce próchnicy oraz przy nadwrażliwości zębów. Rutynowo zabieg ten powinno się przeprowadzać dwa razy w roku.
- Piaskowanie - polega na usunięciu osadu nazębnego oraz przebarwień pochodzenia zewnętrznego (palenie tytoniu, kawa, herbata itp.). Zabieg wykonywany jest piaskarką działającą silnym prądem stężonego powietrza, wody i piasku.

Nasze motto brzmi : Piękny uśmiech to lepsza jakość Twojego życia

Tagi

    Brak przypisanych tagów

Mapa

Proszę czekać, trwa wczytywanie mapy..

Cennik usług

AKTUALNA PROMOCJA: 10% zniżki na wybielanie ZOOM ADVANCED POWER PLUS

AKTUALNA PROMOCJA: 10% zniżki na wybielanie ZOOM ADVANCED POWER PLUS